drukuj treść

Kredki z ABS- em – to radość i wolność tworzenia…

piktogram

System ABS to pierwszy i jedyny na świecie system wzmocnienia grafitu. 


Nic tak nie frustruje i nie zniechęca dzieci do rysowania jak  łamiące się kredki. Przerwy na temperowanie denerwują i wybijają z rytmu i to w samym środku tworzenia małych i wielkich dzieł sztuki!

 

Nareszcie jest na to rada. Z ogromną dumą i radością prezentujemy rewolucyjny produkt firmy STAEDTLER  - niesamowite i jedyne – kredki z ABS-em (Anti-Break-System).

Pod tą tajemniczą nazwą z pogranicza motoryzacji kryje się innowacyjny pomysł, dzięki któremu nasze pociechy mogą łatwiej niż kiedykolwiek wyrażać swoją, jeszcze niczym nie skrępowaną, wyobraźnię. Dzieci rysując często przyciskają kredki  bardzo mocno. Zazwyczaj dla dostępnych kredek jest to… zbyt mocno.

 

przekrój kredkiSekret kredek z ABS-em tkwi w tym, że ich grafit otulony został dodatkową, ochronną warstwą, dzięki której jest o 30% mocniejszy!!!

 

Nowe kredki firmy STAEDTLER nie tylko nie łamią się, dając o wiele więcej radości z rysowania, ale również wyróżniają się wyrazistymi i jaskrawymi kolorami, które dzieci po prostu uwielbiają.  

Kredki z systemem ABS to klasyczne sześciokątne kredki, kredki akwarelowe czy kredki usuwalne z gumką. Dopełnieniem gamy produktów  są trójkątne kredki ołówkowe z systemem ABS zarówno w rozmiarze slim czy jumbo. Trójkątne kredki to ergonomiczny kształt obudowy, który uczy prawidłowego uchwytu, jednocześnie dając wyjątkowy komfort pisania i rysowania.

Wraz z kredkami z ABS-em maluchy otrzymują spokój i harmonię, wspaniałą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzieci mogą zająć się tylko rysowaniem…

 

ABS
 

Strona główna