drukuj treść

Kredki ołówkowe STAEDTLER

kredka1Kredki ołówkowe STAEDTLER  produkowane są z najwyższej jakości drewna cedrowego, posiadają wzmocniony białą otuliną grafit wykonany z surowców naturalnych i lakierowane są w sposób bezpieczny i nietoksyczny.

Więcej...

Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy

dzieciW dzisiejszym świecie nadmiaru bodźców, rozrywek, zajęć, wszechogarniającej manii gier komputerowych i zapracowanych rodziców - dzieci przestają, niestety, rysować. A przecież dzięki rysowaniu jest możliwy właściwy rozwój podstawowych umiejętności percepcyjno-motorycznych niewprawnych dłoni malucha.

Więcej...

Zestaw do nauki pisania Lumocolor

zestawPo sukcesie kredek z ABS-em, które zdobyły tytuł SUPER Produktu Roku 2008 oraz całą masę oddanych zwolenników, STAEDTLER może pochwalić się kolejnym produktem dla najmłodszych.

Pomysł na nowatorskie podejście do nauki pisania jest godny polecenia, a szczególnie w świetle nowych przepisów kwalifikujących sześciolatki do pierwszej klasy.

Więcej...

Zestaw do nauki pisania Lumocolor nagrodzony w konkursie SUPER PRODUKT 2009 miesięcznika Mam Dziecko

medal2009Miesięcznik „Mam dziecko” po raz siódmy przyznał nagrody w konkursie SUPER PRODUKT 2009.

Po raz kolejny produkty STAEDTLER zostały wyróżnione przez miesięcznik „Mam Dziecko” w plebiscycie SUPER PRODUKT 2009. W tym roku nagrodzony został zestaw do nauki pisania Lumocolor, uznany za najlepszy produkt w kategorii Programy i materiały edukacyjne – artykuły przedszkolne.

Więcej...

Kredki z ABS STAEDTLER nagrodzone w konkursie SUPER PRODUKT 2008 miesięcznika Mam Dziecko

medal2008Kredki z ABS STAEDTLER nagrodzone w konkursie SUPER PRODUKT 2008 miesięcznika Mam Dziecko.

Produkty firmy STAEDTLER z serii Kredki z ABS-em zostały uznane za SUPER PRODUKTY w kategorii programy i materiały edukacyjne. 

Więcej...

 

Strona główna