drukuj treść

Kredki ołówkowe STAEDTLER

Kredki ołówkowe STAEDTLER  produkowane są z najwyższej jakości drewna cedrowego, posiadają wzmocniony białą otuliną grafit wykonany z surowców naturalnych i lakierowane są w sposób  bezpieczny i nietoksyczny.

Wzmocnienie grafitu  systemem ABS zabezpiecza grafit, zwiększając odporność na złamania aż o 30%.

kredka triplus

Kredki z systemem ABS to klasyczne sześciokątne kredki, kredki akwarelowe czy kredki usuwalne z gumką. Dopełnieniem gamy produktów  są trójkątne kredki ołówkowe z systemem ABS zarówno w rozmiarze slim czy jumbo. Trójkątne kredki to ergonomiczny kształt obudowy, który uczy prawidłowego uchwytu, jednocześnie dając wyjątkowy komfort pisania i rysowania.

Wszystkie grafity użyte w kredkach z systemem ABS mają intensywne barwy nawet w 27 kolorach. Kredki są łatwe w temperowaniu.  

Kredki ołówkowe STAEDTLER są zgodne z normą EN 71 oraz zgodne są z europejskimi standardami 88/378/EEC „bezpieczne zabawki” i dlatego oznaczone są znakiem bezpieczeństwa CE.

Norma EN 71 – europejska norma dotycząca bezpieczeństwa zabawek i produktów dla dzieci. Kredki zgodne z normą EN 71 nie zawierają metali ciężkich oraz ftalanów ( związków dodawanych w celu zmiękczenia grafitu).  

Skład: Drewno cedrowe, pochodzące z kontrolowanych plantacji. Grafit - pigmenty kolorystyczne, naturalne, spoiwo na bazie celulozy, glinka kaolinowa. Lakierowane bez użycia toksycznych metali ciężkich.

 

Wróć

 

Strona główna